Aurela Gaçe nuk nguron t'i përgjigjet ndjekësve, madje njërit i ofron punë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:45 16-03-2019 Aurela Gaçe nuk nguron t'i përgjigjet ndjekësve, madje njërit i ofron punë (FOTO)

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun. Ajo është shumë akktive në rrjetet sociale ku poston foto nga jeta e saj rpivate dhe profesionale.

Ndërsa ndodhet për koncertet e saj në Amerikë, Aurela gjeti kohën për t’iu përgjigjur disa prej ndjekësve të saj.

Ajo postoi një video në Instagram, ku thoshte datat dhe vendet ku mund ta ndjekin të gjithë shqiptarët që jetojnë atje.

Por një prej ndjekësve nga videoja iu duk sikur ishte e pirë dhe përgjigja që i ktheu Aurela ishte kjo:

au.jpg

 

Një tjetër ndjekës i koment sesa shumë para ka arritur që të bëjë këngëtarja me koncerte, përmes shprehjes “leku letër” dhe Aurela i ofroi me ironi një vend pune:

 

Au-2.jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065188407897949
array(1) { ["section"]=> string(85) "aurela-gace-nuk-nguron-t-i-pergjigjet-ndjekesve-madje-njerit-i-ofron-pune-foto-156612" }