Aurela Gaçe prezanton mikun e saj të rrallë: Më ka dhënë forcë kur nuk më kishte ngelur më

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:57 29-12-2015 Aurela Gaçe prezanton mikun e saj të rrallë: Më ka dhënë forcë kur nuk më kishte ngelur më

Këngëtarja Aurela Gaçe ka folur në facebook për një mik të mirë që e ka ndihmuar në momentet e vështira të saj.

Bëhet fjalë për Agron Llakën, për të cilin Aurela shkruan se ai është një person që e mban gjithmonë derën hapur për miqtë e tij.

“Nga të rrallët artistë që më kanë dhënë forcë edhe kur dukej se s'më kishte ngelur më. Sigurisht kemi edhe ne nga ato momente kur përplasesh fort në tokë. Një mik që më ka dëgjuar kur kisha shumë të flisja, e më ka dhënë këshilla kur kisha nevojë për to. Miku që e mban gjithmonë derën hapur për miqtë e tij. E Kur ai më thotë, a vjen ta pimë dhe një kafe në Al Pazar, unë nuk i them dot “akoma jo”. AL Pazar datë 1 Janar. Programi i Vitit ti Ri”, shkruan Gaçe në profilin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025497198104858
array(1) { ["section"]=> string(95) "aurela-gace-prezanton-mikun-e-saj-te-rralle-me-ka-dhene-force-kur-nuk-me-kishte-ngelur-me-28820" }