Aurela Gaçe publikon një video të rrallë, këngëtarët e mëdhenj mbeten ndër vite

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 07-04-2017 Aurela Gaçe publikon një video të rrallë, këngëtarët e mëdhenj mbeten ndër vite

“Uragani” i muzikës shqiptare Aurela Gaçe, gjatë gjithë karrierës së saj është karakterizuar për stilin e saj dhe energjitë e pashterueshme.

Ditën e sotme këngëtarja mesa duket është bërë nostalgjike për fillimet e saj dhe koncertet me artistë të mëdhenj siç është Gëzim Nika.

Në videon që ka postuar në instagram Aurela po këndon së bashku me këngëtarin në fjalë gjatë një festivali në vitin 2008. Të dy artistët janë një vlerë e shtuar e muzikës shqiptare ndër vite dhe një gjë të tillë e thotë edhe vetë Aurela në statusin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019329786300659
array(1) { ["section"]=> string(84) "aurela-gace-publikon-nje-video-te-rralle-kengetaret-e-medhenj-mbeten-nder-vite-74446" }