Aurela Gaçe rrëfen çfarë i ka thënë burrit të saj Skerdit mbrëmë në këtë foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:48 14-10-2016 Aurela Gaçe rrëfen çfarë i ka thënë burrit të saj Skerdit mbrëmë në këtë foto

Teksa është në pritjen e ëmbël të vajzës së saj të dytë, këngëtarja e madhe Aurela Gaçe ka shpërndarë këtë foto ku duket kaq e freskët dhe energjike krah bashkëshortit të saj, Skerdit.

E për të gjithë kureshtarët, Aurela rrëfen edhe se çfarë ka qenë duke i thënë Skerdit të saj në këto momente.

“A m’kupton zemër?”, i thotë  këngëtarja.

E si mos ta kuptojë ai kur ajo e sheh e i qesh kështu?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022398948669434
array(1) { ["section"]=> string(83) "aurela-gace-rrefen-cfare-i-ka-thene-burrit-te-saj-skerdit-mbreme-ne-kete-foto-56141" }