Aurela Gaçe sfidon kampionin Keta dhe reziston fortë përpara publikut (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:00 21-02-2016
Aurela Gaçe sfidon kampionin Keta dhe reziston... by newsbomb-al

Gjetan Keta u shpall të premten kampion përballë kundërshtarit të tij turk, duke mbrojtur në këtë mënyrë titullin intercontinental të “WBC”. Pas një stërvitje të gjatë dhe rezultatit pozitiv të arritur, Keta ka preferuar të kalojë fundjavën në Tiranë, për t’u argëtuar në club-et e natës.

I pranishëm në “Crazy Calvin”, Keta nuk kishte si t’i shpëtonte sfidës së Aurela Gaçes, e cila është treguar “tolerante” duke mos preferuar të përballet në atë që ajo di të bëjë më mirë, këngën, por të kalojë në fushën e boksierit.

Boks apo pompa, ka qenë sfida e hapur e Gaçes për Ketën. Duhet thënë se Aurela ka arritur të rezistojë fortë në ushtrimet e pompave duke treguar se ishte një konkurrente e denjë për Ketën. 

Momente nga performancat e Aurela Gaçes dje në Crazy Calvin

12746190_10153260264316436_491550219_n.jpg

12755183_10153260264541436_118301181_o.jpg

12773214_10153260264586436_238674107_o.jpg

12773226_10153260264506436_320554249_o.jpg

12767405_10153260264421436_640031647_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02945613861084
array(1) { ["section"]=> string(81) "aurela-gace-sfidon-kampionin-keta-dhe-reziston-forte-perpara-publikut-video-33147" }