Aurela Gaçe të prek në zemër me mesazhin që ka për vajzën e saj Grace…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:10 12-11-2016 Aurela Gaçe të prek në zemër me mesazhin që ka për vajzën e saj Grace… Grace, vajza 5 vjecare e Aurela Gaces qe sot ka ditelindjen

Aurela Gaçe, këngëtarja që është në pritje të një fëmije të dytë, nuk harron Grace (Grejs) madje dhe orën kur ajo ka lindur. 

Dhe përshëndetjen për vajzën e vet, e jep nëpërmjet postimit në facebook, raporton newsbomb.al.

“Si sot në këtë orë, 5 vjet më parë të mora në duar bashkë me babin tënd, e që nga ai moment, jetët tona ndryshuan kuptimin.

Çdo gjë që bënim dikur, e bënim për vete.

Tani çdo gjë që ne bëjmë, merr emrin tënd. Emrin GRACE (Grejs) HIRI I PERENDISE.

Të jesh e qeshur gjithë jetën o dashuria jonë. Nuk di se si ikin ditet e muajt e ti na rritesh para syve, nga ajo bebja E vogel e brishtë, e bukur që mora në duar, sot më krekosesh me syzet e mija duke bërë poza. Të duam shumë o diamanti që i dhe kuptim çdo sekonde që marrim frymë” shkruan Gaçe për ditëlindjen e vajzës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011040925979614
array(1) { ["section"]=> string(75) "aurela-gace-te-prek-ne-zemer-me-mesazhin-qe-ka-per-vajzen-e-saj-grace-59309" }