Aurela Gaçe tepër e emocionuar, deklarata e papritur: Sa herë më mbushen sytë me lotë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:44 29-09-2017 Aurela Gaçe tepër e emocionuar, deklarata e papritur: Sa herë më mbushen sytë me lotë

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptrare Aurela Gaçe ka bërë një deklaratë ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shikojmë.

Këtë herë mes emocionesh këngëtarja ka shkruar disa rrjeshta falenderimi kundrejt fansave të cilët nuk ngurrojnë t’i shprehin dashurinë me mesazhe mjaft të bukura.

Postimi i Aurelës:

Nuk di nga t'ja filloj. Ju me falni kaq shume dashuri sa ndonjehere kur lexoj mesazhet tuaja, emocionohem aq shume sa mund te mbushem edhe me lotë. Ju mbase kujtoni se une tanime jam mesuar e s'me bejne pershtypje. .. perkundrazi. Sa me shume kalon koha ne skene, aq me shume te nevojshme e kam te mesoj se çfare merrni nga une. Zoti na krijoi te ndryshem, dhe mua me dha kete enderr qe u kthye ne realitet me shume pune...une e di qe e kam dhurate dhe çdo dite ndihem e bekuar me çfare marr nga ju.

Ajo qe lexoj ne mesazhet tuaja eshte kaq e madhe , kaq brendshme. Jam kaq e lumtur qe ju merrni nga une ate qe Zoti me dha. Eshte lidhje e rralle dhe kaq e bukur kjo e jona . Do te doja shume ti ktheja pergjigje secilit, por koha fizike nuk me lejon. Ju jeni shume dhe dua ta dini se ju jam mirenjohese per gjithçka. Fjalet tuaja te shkruara keshtu , dalin nga ndjesia juaj e kjo me lumturon pafund. Ju falenderoj me shpirt....thjeshte zgjodha pak mesazhe nga ato qe kane ardhur keto dite, por ne fjalet e mija eshte secili prej jush . JU DUA ASHTU SIÇ ME DONI  . MIRENJOHJE E PERULJE

fghfghfgh.jpg

fggfhfghfg.jpg

fghfhfhfhfg.jpg

 

 

 

 

 

fghfghfghfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069878101348877
array(1) { ["section"]=> string(89) "aurela-gace-teper-e-emocionuar-deklarata-e-papritur-sa-here-me-mbushen-syte-me-lote-94190" }