Aurela Gaçe zbulon një tjetër talent, ky është krijimi i saj më i ri dhe nuk ka lidhje me këngën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:29 06-02-2017 Aurela Gaçe zbulon një tjetër talent, ky është krijimi i saj më i ri dhe nuk ka lidhje me këngën

Aurela Gaçe ka zbuluar një tjetër talent përveçse është një këngëtarje shumë e zonja. Ajo ka krijuar një pallto shumë të veçantë e cila është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.

“E sapo krijuar nga unë"  #kollare #dyngjyra #gri #kindablueerret #stof #ngrohte #brendangjyretjeter #ibieqekamdypallto #2muajmbaslindjes”,-shkruan këngëtarja teksa ka publikuar dhe fotot me pallton veshur.

 

 aurela.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025189876556396
array(1) { ["section"]=> string(101) "aurela-gace-zbulon-nje-tjeter-talent-ky-eshte-krijimi-i-saj-me-i-ri-dhe-nuk-ka-lidhje-me-kengen-67912" }