Aurela Hoxha bën transformimin total për festat e fundvitit dhe ja si duket sot (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:02 15-12-2015 Aurela Hoxha bën transformimin total për festat e fundvitit dhe ja si duket sot (FOTO)

Aurela Hoxha, e njohur për sharmin dhe format e saj trupore, por njëkohësisht edhe për tiparët në fytyrën e saj, ka vendosur të bëjë transformimin total: nga brune të bëhet bionde.

Ajo ka menduar kështu që me rastin e festive të fundvitit, të shndërrohet krejtësisht, duke u bërë bionde, por njëkohësisht duke ndryshuar paksa edhe ngjyrën e vetullave për një kombinim me ‘’Look’’-un e ri.

Nuk njihet aspak që bëhet fjalë për Aurelën po ta shohësh me këto syze dielli, vetëm se buzët e tradhëtojnë… 

 

aurelahoxhabiondeoki

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021825075149536
array(1) { ["section"]=> string(90) "aurela-hoxha-ben-transformimin-total-per-festat-e-fundvitit-dhe-ja-si-duket-sot-foto-27796" }