Aurela Hoxha feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush modelja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:46 27-02-2018 Aurela Hoxha feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush modelja

Aurela Hoxha është padyshim një nga femrat më të lakuara në media. Prej 10 vitesh pjesë e ekranit modelja është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

E sotmja është një ditë e veçantë për Aurelën. Sot ajo feston ditëlindjen e saj 33-të.

Të shumtë janë miqtë e kanë uruar modelen në rrjetet sociale. Ndërsa Aurela ka marrë një urim edhe nga fotografi Endrit Mertiri për të cilin qarkulluan lajme disa javë më parë se ata kanë patur një zënkë mes tyre.

 

Aurela-Hoxha-1_copy.jpg

 Aurela-Hoxha-1.jpg

ef68d37c-bf04-4331-b29b-8579969cdacc---0.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012821912765503
array(1) { ["section"]=> string(63) "aurela-hoxha-feston-ditelindjen-ja-sa-vjec-mbush-modelja-111618" }