Aurela Hoxha i nxjerr të gjitha në Milano, në tapetin e kuq pa të brendshme (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:37 22-02-2020 Aurela Hoxha i nxjerr të gjitha në Milano, në tapetin e kuq pa të brendshme (VIDEO) Aurela pa te brendshme

Modelja Aurela Hoxha i ka ekspozuar të gjitha në Milano.

Në javën e modës, modelja është shfaqur me një fustan të kuq me xixa dhe pa të brendshme.Me mollëzat e shfryra, e abronxuar dhe me flokë të shkurtër, Aurela ka pozuar lirshëm para aparatëve fotografikë.

Për më tepër ndiqni videon!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069191455841064
array(1) { ["section"]=> string(87) "aurela-hoxha-i-nxjerr-te-gjitha-ne-milano-ne-tapetin-e-kuq-pa-te-brendshme-video-196045" }