Australia përshendet me shqiponjë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:57 15-05-2016 Australia përshendet me shqiponjë

Juria e Shqipërisë në Eurovision e vlerësoi me pikët maksimale shtetin më të ri konkurrent në festivalin europian të këngës ndërsa këngëtarja australiane përshëndeti me "shqiponjën". Fituese e Eurovision 2016 u shpall Ukraina.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha “godet” me një foto dhe ja çfarë shkruan
Shqiptarja Ermonela Jaho shpallet sopranoja më e mirë në botë »
Article Logic
Execution time: 0.011105060577393
array(1) { ["section"]=> string(39) "australia-pershendet-me-shqiponje-40478" }