Austri, 3 skiatorë humbin jetën nga orteku

Publikuar tek: bota, më 17:08 13-01-2019 Austri, 3 skiatorë humbin jetën nga orteku

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një zonë në perëndim Austri.

Tre skiatorë kanë humbur jetën gjatës ditës së djeshme, ndërsa një rezulton ende i zhdukur. 

Sipas policisë viktimat e moshës 57, 36 dhe 32 vjeç janë gjetur, disa orë pas njoftimit të dhënë nga bashkëshortja e njërit prej tyre.

Kërkimet për personin e zhdukur janë ndërprerë për shkak të motit të keq dhe rrezikut nga orteqe të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013266801834106
array(1) { ["section"]=> string(48) "austri-3-skiatore-humbin-jeten-nga-orteku-148621" }