Autobusi i amortizuar në Vlorë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 13:39 23-06-2015 Autobusi  i amortizuar në Vlorë

Në Vlorë, tre ditë pas zgjedhjeve ndodh edhe kështu. Autobuzit të linjës nuk i punon më asgjë nga motorri i vet. Qytetarët e zhgënjyer që kanë paguar lekë apo kanë marrë abone ndihen të zhgënjyer. Kanë zbritur që në orën 07.00 të mëngjesit, dhe kanë ikur në këmbë nëpër punërat e tyre. Foto tregon qartë se një ndër sfidat kryesore që do të ketë Dritan Leli në postin e kryetarit të Bashkisë do të jetë rregullimi i transportit të linjave publike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010027170181274
array(1) { ["section"]=> string(36) "autobusi-i-amortizuar-ne-vlore-14426" }