Autobusi i linjës Burrel-Tiranë përplaset me makinën, policia: S'ka të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 12:31 22-05-2017 Autobusi i linjës Burrel-Tiranë përplaset me makinën, policia: S'ka të plagosur

Autobusi i linjës Burrel-Tiranë goditet në afërsi të tunelit të Shkopetit me një makinë tip “Benz”.

Sakaq, policia bën me dije se bëhet fjalë për një fërkim mes mjeteve. Sipas policisë, s'ka pas asnjë të lënduar dhe dëmtimi i mjetit ka qenë fare minimal. Për rrjedhojë  të dy automjetet kanë vijuar lëvizjen.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr zgjidhje problemi i ujërave të zeza për 5 mijë banorët e rrugës “Mihal Grameno”
Ndërhyrja e veçantë shpëton 25 vjeçarin, çfarë bëri Spitali Amerikan »
Article Logic
Execution time: 0.010112047195435
array(1) { ["section"]=> string(83) "autobusi-i-linjes-burrel-tirane-perplaset-me-makinen-policia-s-ka-te-plagosur-79519" }