“Autobusi i Shqipërisë që duam” kalon te rruga e Elbasanit por shikoni si reagojnë këta të rinj demokratë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:57 20-06-2017 “Autobusi i Shqipërisë që duam” kalon te rruga e Elbasanit por shikoni si reagojnë këta të rinj demokratë (VIDEO)

Partia Socialiste diten e sotme mbylli fushatën elektorale në qytetin e Elbasanit, ku  pa dyshim ishte dhe “Autobuzi i Shqipërisë që duam”.

Në kthim nga Elbasani, në hyrje të Tiranës, autobuzi është bllokuar në trafik në “Rrugën e Elbasanit”, në vendin e quajtur "7 xhuxhat", ku shumë pranë është dhe një zyrë elektorale e PD-së. Të rinjtë e kësaj force politike kur kanë parë autobuzin përjashta, kanë dalë duke brohoritur me të madhe “Lulzim Basha”.

Më pas trafiku është zhbllokuar, autobuzi ka vazhduar rrugën e tij, ndërsa të rinjtë janë futur sërish në zyrën e tyre.

 


video-1497995333 by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024163961410522
array(1) { ["section"]=> string(115) "autobusi-i-shqiperise-qe-duam-kalon-te-rruga-e-elbasanit-por-shikoni-si-reagojne-keta-te-rinj-demokrate-video-83229" }