Autobusi Kashar-Qendër pëson defekt, i vjen në ndihmë ambulanca “multifunksionale” !!

Publikuar tek: aktualitet, më 09:26 21-05-2015 Autobusi Kashar-Qendër pëson defekt, i vjen në ndihmë ambulanca “multifunksionale” !!

Autobusi i linjës Kashar-Qendër ka pësuar një defekt gjatë ditës së sotme dhe në ndihmë për riparimin e tij i ka ardhur një ambulancë.

Është Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore ajo që ka siguruar fotot, ndërkaq shkruan ironikisht: “Fatmirësisht, bashkë me shërbimin e ambulancës, mbajmë dhe goma për autobuzë, tako druri të madhësive të ndryshme, kriko për autobuzë, bëjmë shërbime xhenerike, motorrike, vaj, filtra, etj...Aty kemi dhe shtratin ku transportojmë të sëmurin. Për çdo rast kemi dhe një ndihmë mga policia e shtetit”.

Ja pra çdo të thotë “multifunksionalitet”!!

{gallery}Ambulanca{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksion rrufe në vilën “Gjuta”, u tha se i kërkuari për shpërthimet ishte aty
Konferenca Rajonale e Interpolit/ Çako-Stok: Bashkëpunim në luftën kundër terrorizmit »
Article Logic
Execution time: 0.013149976730347
array(1) { ["section"]=> string(85) "autobusi-kashar-qender-peson-defekt-i-vjen-ne-ndihme-ambulanca-multifunksionale-11634" }