Autobusi me dasmorë përfundon në lumë, humbin jetën 24 persona (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:27 27-02-2020 Autobusi me dasmorë përfundon në lumë, humbin jetën 24 persona (Video) Autobusi i rrëzuar në lumë

Një ngjarje e rë ka ndodhur dje në Indi. 24 persona kanë humbur jetën pasi një autobus me të cilin po udhëtonin disa dasmorë, ra nga ura dhe përfundoi në një lumë, ndërkohë 5 persona kanë mbetur të plagosur .

Autoritetet thanë se nga 24 personat që humbën jetën 11 ishin gra, 10 burra dhe tre fëmijë.

Mësohet se se tre nga të lënduarit janë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar në spital për trajtim të mëtejshëm, shkruan India Today.

Ngjarja ndodhi rreth orës 09:30 të mëngjesit dhe policia u nis menjëherë drejt vendngjarjes, ndërkohë që ende nuk bëhet me dije shkaku i aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Frika nga koronavirusi, mbyllen disa shkolla në Selanik
KORONAVIRUSI/ Rëndohet bilanci në Itali, 14 numri i viktimave, 528 të prekur »
Article Logic
Execution time: 0.0090029239654541
array(1) { ["section"]=> string(74) "autobusi-me-dasmore-perfundon-ne-lume-humbin-jeten-24-persona-video-196645" }