Autobusi shtyp për vdekje 11 persona, plagos 8 të tjerë pasi nuk i mbajtën frenat

Publikuar tek: bota, më 13:59 01-10-2015 Autobusi shtyp për vdekje 11 persona, plagos 8 të tjerë pasi nuk i mbajtën frenat

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Turqi ku një autobus ka shtypur për vdekje 11 persona.

Ndërkaq, mediat vendase raportojnë edhe për 8 persona të plagosur të cilët ishin duke pritur në stacion mbërritjen e autobusit. Ngjarja ka ndodhur në Ankara të Turqisë dhe mendohet se shkak për këtë aksident është bërë dalja jashtë funksionit e sistemit të frenimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0044610500335693
array(1) { ["section"]=> string(86) "autobusi-shtyp-per-vdekje-11-persona-plagos-8-te-tjere-pasi-nuk-i-mbajten-frenat-22102" }