Autobuzi i shkollës del nga rruga, nuk dihet numri i nxënësve të lënduar

Publikuar tek: bota, më 19:19 17-05-2018 Autobuzi i shkollës del nga rruga, nuk dihet numri i nxënësve të lënduar Autobuzi i aksidentuar

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në periferi të New Jerseyt, ku një autobus shkolle që transportonte nxënës ka dalë nga rruga duke përfunduar në një kanal.

Sipas mediave të huaja, në autobus ndodheshin rreth 46 studentë, ndërsa ende nuk dihet numri i të lënduarve.

Sakaq policia ka kërkuar ndihmën e autoriteteve, duke e cilësuar aksidentin si shumë serioz.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012842893600464
array(1) { ["section"]=> string(78) "autobuzi-i-shkolles-del-nga-rruga-nuk-dihet-numri-i-nxenesve-te-lenduar-121142" }