Autobuzi i Yzberishtit përplaset me murin e lavazhit, dyshohet për pasagjerë të lënduar

Publikuar tek: aktualitet, më 16:06 24-05-2019 Autobuzi i Yzberishtit përplaset me murin e lavazhit, dyshohet për pasagjerë të lënduar foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet.

Një autobuz i linjës së Yzberishtit është përplasur me murin e një lavazhi.

Në momentin e përplasjes në autobuz ndodheshin brenda pasagjerë, nga të cilët  dyshohet se disa kanë mbetur të lënduar.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022777795791626
array(1) { ["section"]=> string(93) "autobuzi-i-yzberishtit-perplaset-me-murin-e-lavazhit-dyshohet-per-pasagjere-te-lenduar-165566" }