Autobuzi turistik i papërmbajtshëm i këputen frenat në mes të rrugës dhe përplaset me godinën

Publikuar tek: aktualitet, më 10:58 21-05-2017 Autobuzi turistik i papërmbajtshëm i këputen frenat në mes të rrugës dhe përplaset me godinën

Në Sarandë një autobuzi me turistë kosovarë i janë këputur frenat dhe ka ndaluar pasi është përplasur me një godinë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 4 në kohën kur pushuesit kanë zbritur nga autobuzi dhe shoferi po e parkonte.

Siç duket frenat janë këputur dhe autbuzi së bashku me shoferin është përplasur me një godinë biznesi. Dëmet materiale janë të vogla por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje e rëndë në Fier, një person bie nga ballkoni i pallatit dhe gjen vdekjen
Zhduket pa lënë gjurmë një vajzë në Korçë, alarmohen familjarët »
Article Logic
Execution time: 0.010795116424561
array(1) { ["section"]=> string(99) "autobuzi-turistik-i-papermbajtshem-i-keputen-frenat-ne-mes-te-rruges-dhe-perplaset-me-godinen-79403" }