“Autochthonous”, publikohet kënga e re përpara Europianit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:41 30-05-2016

Nëse ka një moment që nuk do të harrohet kurrë në eleminatoret e Kampionatit Europian është pikërisht shfaqja e banderolës “Autochthonous” në stadiumin e Beogradit gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri.

Duke njohur ndjeshmërinë që ka ky moment te shqiptarët, producenti Frrok Bardhi ka realizuar videoklipin “Autochthonous biri im”, që publikohet vetëm 10 ditë përpara “Euro 2016”.

Teksti është shkruar nga Agim Doci, muzika dhe orkestrimi  është punë e Edmond Zhulalit, regjia Llesh Nikolla, koreograf  Skënder Haklaj, interpreton i madhi Reshat Arbana dhe këndon Kastriot Tusha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.090476989746094
array(1) { ["section"]=> string(60) "autochthonous-publikohet-kenga-e-re-perpara-europianit-41901" }