Automjeti aksidenton biçikletën, humb jetën një person në Maliq

Publikuar tek: aktualitet, më 21:45 19-07-2015 Automjeti aksidenton biçikletën, humb jetën një person në Maliq

Një aksident tjetër me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar sërish ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në mbrëmje rreth orës 22:00 në aksin rrugor Korçë-Maliq, ku ka humbur jetën një 60 vjeçar.

60 vjeçari po udhëtonte me biçikletë gjatë kohës që u aksidentua nga automjeti me targë AA 366 DL. Si pasojë e përplasjes, personi që udhëtonte me biçikletë ka ndërruar jetë.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e plota të aksidentit.

Lexo edhe: Shtohen aksidentet në fundjavë, 1 i vdekur dhe 5 të plagosur

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Disa zona të Tiranës probleme me furnizimin me ujë, shkak defekti në stacionet e pompimit
Gjyqtarja që u rrah nga ish-bashkëshorti në plazh: Më ka kërcënuar edhe më parë, e fala »
Article Logic
Execution time: 0.012956142425537
array(1) { ["section"]=> string(68) "automjeti-aksidenton-bicikleten-humb-jeten-nje-person-ne-maliq-16560" }