Automjeti del nga rruga dhe përfundon në oborrin e një banese, vdes 65 vjeçarja

Publikuar tek: aktualitet, më 20:19 30-07-2015 Automjeti del nga rruga dhe përfundon në oborrin e një banese, vdes 65 vjeçarja

Një 65 vjeçare ka humbur jetën pasi është aksidentuar nga një automjet brenda oborrit të shtëpisë së saj në fshatin Konjat të Lushnjes.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme ku automjeti me targë AA 110 IA i drejtuar nga shtetasi me iniciale K.O ka humbur kontrollin duke dal nga rruga për të përfunduar më pas në banesën e shtetases Bedrie Dedej, e cila ka marrë plagë të rënda nga goditja.

Pavarësisht ndërhyrjeve të mjekëve, 65 vjeçarja nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen tre makina në zonën e Laprakës, disa persona të plagosur
Pezullimi Kukësi-Legia/ Frikësohet Braçe: Rrugaçëria mund të na rrëzojë avionin për në Francë »
Article Logic
Execution time: 0.012318849563599
array(1) { ["section"]=> string(84) "automjeti-del-nga-rruga-dhe-perfundon-ne-oborrin-e-nje-banese-vdes-65-vjecarja-17352" }