Automjeti godet motorrin, 2 persona në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:01 28-07-2015 Automjeti godet motorrin, 2 persona në gjendje të rëndë Foto nga vendngjarja

Një aksident është rregjistruar para pak minutash në Shkodër ku një automjet ka goditur një motorr.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur dy personat, identiteti i të cilëve nuk bëhet me dije, që po udhëtonin me motorr. Mësohet se ata janë transportuar me urgjencë në spital edhe pse gjendja e tyre paraqitet e rënduar. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Boksierit Nuri Seferi i vjedhin pasqyrat e”X5” në Tiranë
Fullani në Prokurori, i komunikohet akuza: Shpërdorim Detyre për vjedhjen 713 milionë »
Article Logic
Execution time: 0.012267827987671
array(1) { ["section"]=> string(60) "automjeti-godet-motorrin-2-persona-ne-gjendje-te-rende-17160" }