Avari në avionin me të cilin udhëton Edi Rama dhe delegacioni shqiptar, probleme në motor

Publikuar tek: aktualitet, më 20:01 19-01-2017 Avari në avionin me të cilin udhëton Edi Rama dhe delegacioni shqiptar, probleme në motor

Avioni i linjës Singapor-Frankfurt, me të cilin do të fluturonte kryeministri Edi Rama, ka pësuar defekt në motor.

Delegacioni shqiptar dhe kryeministri Edi Rama, të cilët ndodhen në një vizitë zyrtare në Singapor, duhet të ishte nisur tre orë më parë nga aeroporti por mësohet se fluturimi është anuluar. Kryeministri Rama dhe delegacioni shqiptar pritet të kthehen ditën e nesërme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj: Për politikat vendore ka konsensus të majtë e të djathtë, caktimi i disa taksave të jetë kompetencë e njësive vendore
Skandali: Ja si rekrutohen vajzat e reja për t'u shndërruar në punonjëse seksi në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.010845899581909
array(1) { ["section"]=> string(94) "avari-ne-avionin-me-te-cilin-udheton-edi-rama-dhe-delegacioni-shqiptar-probleme-ne-motor-66059" }