Aventurat e Metës nuk kanë të ndalur, presidenti sfidon Bjeshkët e Prevallës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:13 14-08-2019 Aventurat e Metës nuk kanë të ndalur, presidenti sfidon Bjeshkët e Prevallës (VIDEO)

Prej disa ditësh, presidenti Ilir Meta ndodhet në Kosovë me pushime.

Ai herë pas here ka publikuar edhe foto të ndryshme, ku shfaqet në praninë e miqve dhe familjarëve të tij.

Së fundmi, Meta ka postuar në rrjetet sociale një video duke ushtruar sportin e hiking (ngjitje në mal).

Në sfond të videos dëgjohet kënga grupit legjendar Survivor, e titulluar ‘Eye Of The Tiger’.

‘Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës’, shkruan Meta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069100856781006
array(1) { ["section"]=> string(88) "aventurat-e-metes-nuk-kane-te-ndalur-presidenti-sfidon-bjeshket-e-prevalles-video-175331" }