Avionët luftarakë i afrohen Putinit në dritare, ja si reagon presidenti (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:59 13-12-2017 Avionët luftarakë i afrohen Putinit në dritare, ja si reagon presidenti (VIDEO)

Presidenti Vladimir Putin teksa udhtonte me avionin e tij është gjetur për një moment në befasi.

Dy avionë luftarakë  Su-30 i janë afruar shumë pranë avionit me të cilin po udhëtonte shefi i Kremlinit.

Ndërsa ky moment i ka tërhequr vëmendjen presidentit i cili nuk ka nguruar të shohë nga dritarja dhe në fytyrë i mbizotëroi një buzëqeshje e lehtë.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010823965072632
array(1) { ["section"]=> string(83) "avionet-luftarake-i-afrohen-putinit-ne-dritare-ja-si-reagon-presidenti-video-102905" }