Avioni i forcave ajrore indiane rrëzon një UFO (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:08 28-01-2016 Avioni i forcave ajrore indiane rrëzon një UFO (Video)

Forcat Ajrore Inciane kanë deklaruar se kanë rrëzuar një objekt fluturues të paidentifikuar.

Një avion luftarak “Su-30 MKI” u ngrit në fluturim pas sinjali se një objekt i paidentifikuar po fluturonte në qiejt pranë qytetit Rajasthan këtë të martë.

“Objekti fulurues ishte në formën e një sfere metalike, ai u pikas dhe u rrëzua agjtë orës 10.30 dhe 12:00”, kanë thënë Forcat Ajrore në një deklaratë zyrtare. Mbetet ende e paqartë se çfarë ka qenë në të vërtetë objekti pasi në vendngjarej banorët kanë gjetur vetëm tre kunja metalike.

Nuk kanë munguar as spekulimet e shumta nga të apasionuarit pas “gjuetisë” së UFO-ve.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Varen” në litar te Kulla Eifel për të protestuar kundër vizitës së presidentit iranian (Video)
Shkencëtarët paralajmërojnë, virusi Zika mund të kthehet në pandemi »
Article Logic
Execution time: 0.012192964553833
array(1) { ["section"]=> string(58) "avioni-i-forcave-ajrore-indiane-rrezon-nje-ufo-video-31182" }