Avioni me drogë në Ishëm, ikën nga Shqipëria piloti italian Giudo Guidi dhe lë 10 mijë euro garanci

Publikuar tek: aktualitet, më 14:17 26-01-2017 Avioni me drogë në Ishëm, ikën nga Shqipëria piloti italian Giudo Guidi dhe lë 10 mijë euro garanci

Ikën nga Shqipëria piloti italian i avionit me drogë rrëzuar në Ishëm.

Sipas informacioneve Guido Guidi ka fluturuar me avion para pak munutash për trajtim mjekësor në Bolonja, ndërsa disa ditë më parë, Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi garanci 10 mijë euro ndaj italianit deri në përfundim të hetimeve që kanë nisur prej 5 muajsh.

Guido Giudi është lejuar të fluturojë me kusht që të paraqitet çdo herë që të thërritet nga autoritetet hetimore lidhur me dyshimet e trafikut të drogës ku është përfshirë piloti i avionit të rrëzuar në Ishëm, në shtator të 2016-ës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vidhnin biznese në Gjirokastër, arrestohen 2 të rinj (Emrat)
Pa ujë dhe pa ngrohje në banesë, ndërron jetë foshnja 2-muajshe në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.011423826217651
array(1) { ["section"]=> string(104) "avioni-me-droge-ne-ishem-iken-nga-shqiperia-piloti-italian-giudo-guidi-dhe-le-10-mije-euro-garanci-66743" }