Avioni merr flakë në ajër, bën ulje emergjente

Publikuar tek: bota, më 12:13 27-06-2016

Një aeroplan i linjës ‘Singapore Airlines’ është detyruar të bëjë ulje emergjente në aeroportin ‘Changi’ të Singaporit pasi është përfshirë nga flakët.

Avionit i ka marrë flakë krahu i tij i djathtë dhe pasagjerët kanë filmuar pamjet e tmerrshme dhe panikun që i ka përfshirë të gjithë.

 Në avion ndodheshin 222 pasagjerë dhe 19 antarë të ekujpazhit të cilët janë evakuar në mënyrë të sigurt.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujdes, ky është virusi i ri që po qarkullon në komentet e postimeve në Facebook
Izraeli dhe Turqia rivendosin marrdhëniet »
Article Logic
Execution time: 0.0085999965667725
array(1) { ["section"]=> string(51) "avioni-merr-flake-ne-ajer-ben-ulje-emergjente-44713" }