Avioni përplaset me helikopterin në ajër, dyshohet për 3 të vdekur

Publikuar tek: bota, më 17:59 17-11-2017 Avioni përplaset me helikopterin në ajër, dyshohet për 3 të vdekur

Një avion privat dhe një helikopter janë përplasur në ajër pasditen e sotme në Angli dhe dyshohet për 3 të vdekur. Kane qenë banorët e zonës Buckinghamshire ata që kanë dëgjuar zhurma që është shkatuar nga aksidenti ajror dhe janë shprehur se kanë parë copëza metalike të binin nga qielli.

Një banor vendas tha se : 'Babai im dëgjoi një zhurmë të madhe. Ai vrapoi në vendin e ngjarjes. Ishte e qartë se askush nuk ka mbijetuar”.

Të paktën shtatë motorë zjarri, duke përfshirë tre automjete kërkimi dhe shpëtimi, nxituan në vendin e ngjarjes së bashku me gjashtë oficerë, të cilët po kërkojnë mes mjeteve të shkatërruara për të mbijetuar, shkruan Daily Maili, transmeton newsbomb.al.

4672A1F000000578-5093089-image-m-56_1510932139936.jpg

 

4672A5D000000578-5093089-image-a-57_1510932528315.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryhet me sukses transplanti i parë i kokës, pretendon shkencëtari kontrovers
Zjarr i madh përfshin ndërtesën në Manhattan (Video Live) »
Article Logic
Execution time: 0.012046098709106
array(1) { ["section"]=> string(71) "avioni-perplaset-me-helikopterin-ne-ajer-dyshohet-per-3-te-vdekur-99946" }