Avioni rrëzohet mbi makinat në parking, 4 të vdekur (Video)

Publikuar tek: bota, më 08:32 19-11-2016 Avioni rrëzohet mbi makinat në parking, 4 të vdekur (Video)

Një avion i vogël është rrëzuar në një parking të Nevadas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me pasojë vdekjen e të paktën 4 personave.

Sipas mediave amerikane, 4 persona kanë qenë në bordin e avionit që është rrëzuar mbi një parking makinash për shkaqe që nuk dihen ende. Forca të shumta zjarrfikëse dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028457880020142
array(1) { ["section"]=> string(62) "avioni-rrezohet-mbi-makinat-ne-parking-4-te-vdekur-video-60001" }