Avokat Ngjela përplaset me Nora Malajn: Pse nuk e jep Meta dorëheqjen? LSI e bëri

Publikuar tek: aktualitet, më 23:41 14-03-2019 Avokat Ngjela përplaset me Nora Malajn: Pse nuk e jep Meta dorëheqjen? LSI e bëri

Avokati i njohur Spartak Ngjela është përplasur në debatin e mbrëmjes së sotme me ish-deputeten e LSI Nora Malaj.

Ngjela i ftuar në emisionin '360 Gradë', i kërkoi Malajt të tregonte pse nuk e la Presidenti Meta mandatin, në kohën kur LSI e ndërmori atë veprim.

Pjesë nga debati:

Zheji: Do jetë masive, e dhunshme?

Ngjela: Meta pse nuk e dorëzoi mandatin? Partia e dorëzon, ai e mban?

Malaj: Në cilën Republikë jetoni ju. Hani bukën e shqiptarit dhe bëni duvanë e kushedi se kujt. Mund ta pyesni ju Presidentin.

Ngjela: Ta pyes.

Malaj: Unë e respektoj institucionin e Presidentit. Thuaj atyre që të japin informacion e kanë të gabuar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063521862030029
array(1) { ["section"]=> string(86) "avokat-ngjela-perplaset-me-nora-malajn-pse-nuk-e-jep-meta-doreheqjen-lsi-e-beri-156475" }