Avokat Ngjela poston foto buzë detit: Po perëndon... Cili?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:21 20-04-2019 Avokat Ngjela poston foto buzë detit: Po perëndon... Cili?

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka postuar pak më parë një foto të vetën buzë detit dhe me diellin që perëndon pas tij.

Këtë moment të perëndimit të diellit avokati e ka lidhur me fatin e korrupisonit në Shqipëri, duke shkruar se korruspsionit 100 vjeçar po i vjen fundi.

'Po perëndon... Cili? Po perëndon Shqipëria apo korrupsioni i saj shtetëror? Po perëndon korrupsioni shtetëror njëqindvjeçar edhe pse ky po kërkon të shpërbëjë Shqipërinë. Asgjë nuk mund të bëjë dot. Shqipëria është e sigurt...', ka shkrua Spartak Ngjela mbi foton e publikuar.

57588216_10212848678724337_185381289690398720_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071752071380615
array(1) { ["section"]=> string(60) "avokat-ngjela-poston-foto-buze-detit-po-perendon-cili-161226" }