Avokat Ngjela zbulon SKENARIN: Rama ka vajtur të dorëhiqet po nuk e lejuan amerikanët, e kthyen në sekond

Publikuar tek: politike, më 21:31 20-06-2019 Avokat Ngjela zbulon SKENARIN: Rama ka vajtur të dorëhiqet po nuk e lejuan amerikanët, e kthyen në sekond

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka treguar mbrëmjen e sotme se kryeministri Rama ka shkuar tek 'amerikanët' për të dhënë dorëheqjen.

Ngjela tha se Rama nuk dorëhiqet sepse nuk e lejojnë 'amerikanët' dhe madje sipas tij ata nuk e kanë mbajtur Ramën asnjë sekond dhe e kanë kthyer pas.

'Rama nuk dorëhiqet. Nuk e lejojnë amerikanët. Ka vajtur të dorërhiqet por nuk e kanë mbajtur ata as 1 sekond, e kanë kthyer', tha Ngjela në emision Open.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024517059326172
array(1) { ["section"]=> string(110) "avokat-ngjela-zbulon-skenarin-rama-ka-vajtur-te-dorehiqet-po-nuk-e-lejuan-amerikanet-e-kthyen-ne-sekond-169057" }