Avokati i Trump lëshon gazra gjatë një debati televiziv, mikrofoni kap gjithçka, mimika e këshilltares bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:30 04-12-2020 Avokati i Trump lëshon gazra gjatë një debati televiziv, mikrofoni kap gjithçka, mimika e këshilltares bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Avokati i presidentit Trump, Rudi Giuliani, është vënë në qendër të vëmendjes nga mediat, për shkak të një incidenti që i ndodhi gjatë një seance ku u diskutua për dyshimet rreth manipulimeve në zgjedhje në Michigan.

Giuliani u duk se lejoi daljen e gazrave të paktën dy herë gjatë dëgjimit gati pesë orësh. Ai ishte në mes të një debati të nxehtë me republikanin Darrin Camilleri, i cili u përball me Giuliani për artikullin e Neë York Times duke pretenduar se ai loboi Trump për një falje paraprake.

Në ato moment u dëgjuan edhe gazrat e para dhe rreth 90 sekonda më vonë mikrofoni kapi të njëjtin tingull të ngjashëm, shkruan Daily Mail.

Këshilltarja ligjore e Trump, Jenna Ellis ishte ulur afër tij dhe bëri një mimikë që tregonte se ishte gati për të qeshur.

Pasi videoja u shpërnda në rrjetet sociale, komentuesit dhe njerëz të ndryshme nisën talljet. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Filmoi fshehurazi 100 video duke bërë seks me gra të ndryshme, gjinekologu dënohet me burg (FOTO)
MEGA-SKANDALI/ Politikanë nga nëntë shtete evropiane përfshihen në një orgji homoseksuale në Bruksel, organizatori zbulon gjithçka »
Article Logic
Execution time: 0.012735843658447
array(1) { ["section"]=> string(134) "avokati-i-trump-leshon-gazra-gjate-nje-debati-televiziv-mikrofoni-kap-gjithcka-mimika-e-keshilltares-ben-xhiron-e-rrjetit-video-230170" }