Avokati tregon 5 dështimet e Ramës sipas kancelares Merkel

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:05 14-10-2017 Avokati tregon 5 dështimet e Ramës sipas kancelares Merkel

Avokati i njohur Spartak Ngjela përmes një postimi në rrjetet sociale ka publikuar 5 dështime të kryeministrit Rama në optikën e kancelares Merkel.

Ngjela shkruan se takimi i fundit mes Ramës dhe Merkel ka qenë i ftohtë dhe jo si zakonisht.

Për Spartak Ngjelën kryeministri shqiptar ka dështuar me perëndimin, tani ngelet në dorë të shqiptarëve për të zgjedhur.

Më poshtë statusi i plotë i Spartak Ngjelës: 

Screenshot_17.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092220306396484
array(1) { ["section"]=> string(64) "avokati-tregon-5-deshtimet-e-rames-sipas-kancelares-merkel-95914" }