Avokati tregon se kush është rreziku më i madh për të ardhmen e Shqipërisë Rama apo Tahiri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:03 25-10-2017 Avokati tregon se kush është rreziku më i madh për të ardhmen e Shqipërisë Rama apo Tahiri

Avokati i njohur Spartak Ngjela në një postim në rrjetet sociale ka bërë një analizë të aktualitetit politik duke u ndalur në çështjen më të fundit, atë të mandatit të deputetit Saimir Tahiri.

Ngjela shkruan se Saimir Tahiri nuk është rreziku më i madh i të ardhmes së Shqipërisë, por sipas tij është kryeministri Rama.

“Po, si mendoni ju, ka krijuar Tahiri Ramën, apo ka krijuar Rama Tahirin? Në fakt, ka krijuar Rama Tahirin, se ky është sistemi autokratik Rama. Një sistem i dobët dhe i strukturuar si satrapitë e orientit”, shkruan Ngjela ndër të tjera.

Më poshtë statusi i plotë: 

Screenshot_10_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035727977752686
array(1) { ["section"]=> string(96) "avokati-tregon-se-kush-eshte-rreziku-me-i-madh-per-te-ardhmen-e-shqiperise-rama-apo-tahiri-97159" }