Avokatja jep lajmin e madh për Velierën sot në Ditën e Verës

Publikuar tek: kulture-art, më 13:18 14-03-2017 Avokatja jep lajmin e madh për Velierën sot në Ditën e Verës

Lajm i gëzuar me ratin e Ditës së Verës.

Këshilli i Europës reagon dhe mblidhet me datë 16 marsj, pra pasnesër për Velierën në Durrës. Lajmin e bën me dije avokatja Mirela Jorgo e cila thotë se ky reagim vjen pas letrës së mbrojtësve e Durrësit arkeologjik.

“Janë shumë të indinjuar. Na ka ardhur përgjigja, ndaj besim, kembengulje, kohezion, shpresë të perendia se nuk do te jetë kështu Shqipëria”, thotë në reagimin e saj avokatja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02845311164856
array(1) { ["section"]=> string(66) "avokatja-jep-lajmin-e-madh-per-velieren-sot-ne-diten-e-veres-71860" }