Avokatja më seksi në Shqipëri fiton një betejë të rëndësishme këtë mëngjes: Ja ç'thotë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:28 25-11-2016 Avokatja më seksi në Shqipëri fiton një betejë të rëndësishme këtë mëngjes: Ja ç'thotë

E cilësuar si avokatja më seksi në Shqipëri, ish-kandidatja për deputete, ka marrë këtë mëngjes një tufë lulesh.

Është fjala për Arnida Çapin. Arnida tashmë ka një zyrë të sajën avokatie dhe këto lule lidhen pikërisht me punën e saj. “Kënaqësi të marresh falenderime nga klient, për fitoren pas një beteje 1 vjeçare të proceseve gjyqsore të shpërblimit të dëmit dhe fitimit të së drejtës së pronësisë”, sqaron Arnida ndërsa ndan edhe foton e luleve.

Arnida-Capi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.083955049514771
array(1) { ["section"]=> string(91) "avokatja-me-seksi-ne-shqiperi-fiton-nje-beteje-te-rendesishme-kete-mengjes-ja-c-thote-60635" }