Azis befasohet nga Kastro për imitimin brilant, i publikon videon në faqen zyrtare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 13-04-2016

Azis vlerëson Kastro Zizon për imitimin brilant dhe i publikon videon në faqen zyrtare.

Kastro fitoi vendin e parë te ‘’Your Face Sounds Familiar’’ në TV Klan..

Azis shkruan se është imituar në shumë vende të botës, si Greqi dhe Rumani, ndërsa po pyet se cili do jetë i radhës.

“Këtë herë Kastro Zizo nga Shqipëria ka imituar Azis, i cili i sjell sukses aktorit Zizo pasi është shpallur fitues i mbrëmjes. Pyes se cili do cili do jetë shteti i ardhshëm që do imitojë Aziz, mbetet të spekuloj?”, shkruan Azis.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039265155792236
array(1) { ["section"]=> string(87) "azis-befasohet-nga-kastro-per-imitimin-brilant-i-publikon-videon-ne-faqen-zyrtare-37569" }