Baba i një vajze të vogël, kush është i riu shqiptar që humbi jetën në Greqi, u përplas me motorr (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 22-08-2019 Baba i një vajze të vogël, kush është i riu shqiptar që humbi jetën në Greqi, u përplas me motorr (EMRI-FOTO)

Ky që shihni në këtë foto është 27-vjeçari shqiptar, i cili humbi jetën tragjikisht në një aksident pasditen e djeshme në Greqi.

Sadik Lamçellari u përplas me një kamion në Voula, teksa po udhëtonte me motorrin e tij.

Sipas informacioneve nga dëshmitarët okularë dhe policia, 27-vjeçari po ecte me shpejtësi tej normave të lejuara dhe shkeli rregullat e qarkullimit rrugor.

Po ashtu shqiptari nuk mbante skafandër, ç'ka ka sjellë edhe vdekjen e menjëhershme të tij.

Nga një vështrim në profilin e tij në rrjetet sociale, vihet re se 27-vjeçari ishte baba i një vajze të vogël, ndërsa në postimet e tij nuk mungon edhe motorri i tij.

df3737e94510a41de100894a03ddc8c8_L.jpg

Pamje nga aksidenti dje

yayyyaya.jpg

47222092_2239572536313184_5282204312540282880_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076439380645752
array(1) { ["section"]=> string(112) "baba-i-nje-vajze-te-vogel-kush-eshte-i-riu-shqiptar-qe-humbi-jeten-ne-greqi-u-perplas-me-motorr-emri-foto-176018" }