Baba për herë të katërt, Cristiano Ronaldo zbulon emrin dhe gjininë e fëmijës që do të vijë në jetë

Publikuar tek: bota, më 20:53 27-10-2017 Baba për herë të katërt, Cristiano Ronaldo zbulon emrin dhe gjininë e fëmijës që do të vijë në jetë

Futbollisti Cristiano Ronaldo do të bëhet baba për herë të katërt.

E dashura e tij Georgina Rodrigues është në muajin e dyë të shtatzënisë.

Ndërkohë futbollisti ka zbuluar gjininë dhe emrin e foshnjës që do të vijë në jetë së shpejti. Përmes një video live në Instagram Ronaldo ka thënë se do të bëhet babai i një vajze, të cilën kanë vendosur ta quajnë Alana Martina.

Alana ishte dëshira e Ronaldos për t’ia vendosur vajzës, ndërsa Martina ishte dëshirë e Georgina-s. Kështu çifti doli në përfundimin për të zgjedhur dy emra për vajzën e tyre.

Ronaldo ka edhe tre fëmijë të tjerë buinjakët, Mateo Ronaldo dhe Eva Maria Dos Santos si dhe djali i madh Cristiano Ronaldo Jr.

 

52486-640-0-59f385b76f23f.jpg

cristiano-ronaldo-with-his-son-and-twin-at-the-gym-on-instagram-a.jpg

Georgina-Rodriguez-Cristiano-Ronaldo-cristiano-jr-at-fifa-a.jpg

MAIN-Cristiano-Ronaldo-with-his-newborn-baby-twins.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shokuese / I riu del në ballkon dhe qëllon me pistoletë njerëzit në rrugë (Pamje të rënda)
Uashingtoni sanksionon 39 kompani ruse të armatimeve »
Article Logic
Execution time: 0.01156210899353
array(1) { ["section"]=> string(104) "baba-per-here-te-katert-cristiano-ronaldo-zbulon-emrin-dhe-gjinine-e-femijes-qe-do-te-vije-ne-jete-97476" }