Baba për here të parë, zbulohet gjinia e bebit të MC Kreshës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:28 31-03-2020 Baba për here të parë, zbulohet gjinia e bebit të MC Kreshës

Reperi i njohur, MC Kresha së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Erzina është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe në këtë peridhë ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram, ku ndër të tjera ka zbuluar shumë sekrete rreth marrëdhënies së tyre.

Erzina ka zbuluar gjithashtu edhe gjininë e bebit, duke thënë se do të bëhen me një vajzë.

Kujtojmë se MC Kresha dhe Erzina i dhanë fund beqarisë në muajin dhjetor në një ceremoni me familjarë dhe të ftuar VIP.

20200331_165526-601x1024.jpgmc-kresha-erzina.jpgrz.jpeg-1.jpg

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0068449974060059
array(1) { ["section"]=> string(66) "baba-per-here-te-pare-zbulohet-gjinia-e-bebit-te-mc-kreshes-200825" }