“Babagjyshi” Ndocaj shpërndan dhurata për fëmijët e Torovicës

Publikuar tek: politike, më 15:18 27-12-2015 “Babagjyshi” Ndocaj shpërndan dhurata për fëmijët e Torovicës

Deputeti Eduart Ndocaj, në mëyrë krejt të veçantë ka vendosur të vishte vetë si Babagjyshi i Vitit të Ri dhe të shpërndajë, me një thes të madh në dorë, dhurata për fëmijët në kampin e Torovicës.

Ndocaj tha se i gjeti fëmijët e Torovicës të dëshpëruar për shkak të gjendjes së rëndë ku jetojnë. Ai tha se përgjegjësia i takon politikës.

Në kampin e Torovicës jetojnë në mjerim dhjetra familje të zbritura nga zonat veriore të Shqipërisë të cilët janë strehuar në godinat e ish-burgut të komunizmit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091619491577148
array(1) { ["section"]=> string(65) "babagjyshi-ndocaj-shperndan-dhurata-per-femijet-e-torovices-28665" }