Babai adoptues dhunon vajzën 13-vjeçare për disa ditë para se ta vriste dhe të zhdukte trupin e saj

Publikuar tek: bota, më 18:07 03-11-2016 Babai adoptues dhunon vajzën 13-vjeçare për disa ditë para se ta vriste dhe të zhdukte trupin e saj

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Karolinën e  Jugut, ku njerku ka dhunuar vajzën 13 vjeçare dhe pastaj ka fshehur trupin e saj.

Heather Parsons ishte me aftësi të kufizuara, pjesërisht shurdh. Erica Parson ishte 13-vjeçe kur u gjet e vdekur në Chesterfield County në Carolinën e Jugut në vitin 2011.

Pasi u arrestua nga policia ai ka rrëfyer detajet e vrasjes. Erica ndodhejnë dollap, e kishte shtrënguar me rrip dhe e kishte mbyllur. Ajo ishte ushqyer me ushqim qeni dhe për ditë të tëra kishte ngelur pa ushqyer,raporton Daily Mail.

 13-vjeçares i ishte thyer një krah nga motrat dhe vëllezërit e saj.

Ndërsa e ëma ishte dënuar më parë për mashtrim tatimor.  Tashmë të dy prindërit janë në burg dhe po vuajnë dënimin. /Newsbomb.al/

 3A030FD500000578-0-Erica_s_adoptive_parents_Casey_right_and_Sandy_Parsons_left_were-a-36_1478152298672_copy.jpg3A030FD500000578-0-Erica_s_adoptive_parents_Casey_right_and_Sandy_Parsons_left_were-a-36_1478152298672.jpg3A030FD100000578-0-image-a-20_1478151924193.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhurma e mistershme nga fundi i detit tremb kafshët e erga, ankohen banorët
Shkencëtarët izraelitë thonë se kanë zbuluar kurën për HIV-AIDS »
Article Logic
Execution time: 0.009788990020752
array(1) { ["section"]=> string(105) "babai-adoptues-dhunon-vajzen-13-vjecare-per-disa-dite-para-se-ta-vriste-dhe-te-zhdukte-trupin-e-saj-58334" }