Babai e shpall të humbur dhe e kërkon për mëse 1 javë, shihni ku gjendet 32-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 16:27 25-08-2017 Babai e shpall të humbur dhe e kërkon për mëse 1 javë, shihni ku gjendet 32-vjeçari

Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Gjirokastër ka ndaluar në Kakavijë një 32-vjeçar nga Lushnja pasi ai ishte shpallur i humbur nga familja.

F.H është ndaluar një ditë më parë, teksa po tentonte të kalonte kufirin, por kallëzimi një javë më parë nga i baba i tij e ka ndalur rrugëtimin.

Pas verifikimeve, 32-vjeçari është dërguar drejt Lushnjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Rinas, tentohet të kalohen me DHL 3 pako me armë luftarake
Rikthehen zjarret në vend, rrezikohen banesat në Stegopul »
Article Logic
Execution time: 0.011437892913818
array(1) { ["section"]=> string(88) "babai-e-shpall-te-humbur-dhe-e-kerkon-per-mese-1-jave-shihni-ku-gjendet-32-vjecari-90182" }