Babai i Alvinit zbulon pengun që i ka mbetur nga Siria: Do të bëj të pamundurën...

Publikuar tek: aktualitet, më 22:41 11-11-2019 Babai i Alvinit zbulon pengun që i ka mbetur nga Siria: Do të bëj të pamundurën...

Babai i 11-vjeçarit Alvin, Afrim Berisha ka falenderuar të gjithë popullin dhe shteti shqiptar që e ndihmuan për çështjen delikate të të birit.

Në një emision, mbrëmjen e sotme, ai ka treguar gjithashtu se i ka mbetur një peng për të cilin do të bëjë të pamundurën derisa të realizohet. 

Afrimi ka rrëfyer se në kampin e Al-Hol ndodhen edhe dy fëmijë me mbiemrin Dumani që janë marrë prej babait të tyre në Siri

‘Do bëj të pamundurën për Evën dhe Indritin’, tha Afrim Berisha, teksa shton se njëra prej vajzave e ka ndihmuar Alvinin.

‘Nuk ishin me një çadër, por ajo shkonte e shikonte Alvinin’, përfundon ai.  thotë Afrim Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023858070373535
array(1) { ["section"]=> string(85) "babai-i-alvinit-zbulon-pengun-qe-i-ka-mbetur-nga-siria-do-te-bej-te-pamunduren-185539" }